poniedziałek, 15 kwietnia 2013

▲ Warsaw Lumpex Week ▲

      Aloha! Spędziłem wczoraj cały dzień na planie "Wasaw Lumpex Week vol. 1". Nakręciliśmy program, przedstawiający pierwszą edycję imprezy. Odcinki  będą emitowane w tym samym czasie, w którym odbywa się Łódzki Fashion Week. Druga edycja odbędzie się już niedługo i każdy będzie mógł wziąć w niej udział.
Na Warsaw Lumpex Week thriftshopowi styliści przygotowują stylizacje w kategoraich takich jak; czerwony dywan, pierwsza randka, czy freestyle. Po każdej rundzie, jury w składzie Bazyl Mach, Spalony Tost i ja (w vol. 2 prócz nas w jury znajdzie się też para dobrze wam znanych blogerek modowych ;), ocenia zaproponowane outfity i przyznaje swoje oceny (od 1 do 10). 
 Postanowiłem włączyć się w ten projekt ponieważ podoba mi się idea eventu, który nie polega na promowaniu kolejnych drogich marek i nadętych projektantów z celebryckimi aspiracjami, a na pasji i wyczuciu stylu. Nie mogę narazie nic więcej zdradzić. Powiem tylko, że druga edycja (otwarta dla wszystkich) z pewnością, nie będzie kolejną imprezą, która polega na lansowaniu się w pożyczonych ciuchach oglądąć projekty, na które nikogo nie stać. 
Kilka wczorajszych fotek z instagramu ;)

#warsawlumpexweek with @ksieja 
 #StółJurorski - 100% #retro , 100% #PRL, 100% #hipsta

 @bazmachh je #szpinaczek ;D
 #sciankaMocy
 #Modelka @monsterhhh
#Obiad ;D
#modelka @ksieja

Jak podoba się Wam pomysł takiej imprezy? 

7 komentarzy:

 1. dupeczka z ciebie;>

  OdpowiedzUsuń
 2. MISTRZOWIE!!!!!!!! + marcin jest hot

  OdpowiedzUsuń
 3. event moze byc super, ale moze byc tez beznadziejny. zalezy od organizacji

  OdpowiedzUsuń
 4. "byc tam, zawsze tam gdzie ty!..."

  OdpowiedzUsuń